Öneri Zalgiris Kaunas - Lietkabelis Basketbol İddaa Tahimini

3 May 2021
24
0
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis.png

Avrupa'nın en iyi basketbol liglerinden birisi olarak dikkat çeken Litvanya'da bu hafta çok önemli bir maç var. Zalgiris Kaunas - Lietkabelis basketbol iddaa tahmini, karşılaşmanın üst olarak bitmesi yönündedir. Takımların sayı bulma konusunda zorluk çekmemeleri düşünüldüğü vakit, sonucun üst olacağını söylemek mümkündür.

Bol Sayı Olur

Çarşamba günü yapılacak olan Zalgiris Kaunas - Lietkabelis maçı, büyük bir mücadeleye sahne olacak. Ligin şüphesiz en iyi takımı olarak dikkat çeken ev sahibi Zalgiris Kaunas, oynamış olduğu 33 karşılaşmanın tam 30 tanesini kazanmasını bildi. Bunun yanı sıra henüz 3 hafta kalmasına rağmen artık zirvedeki yerini sağlamlaştırmış durumda. Oynadığı en son mücadelelere baktığımız zaman sayı ortalamasının yüksek olduğunu görmekteyiz. Buna göre 190 ve 191 gibi oldukça fazla sayı bularak performansının ne kadar iyi olduğunu gösterdi.
Rakip takım Lietkabelis, 21 kere ligde galip gelmesini bildi. Şu an için ligin üçüncü sırasında yer alıyorlar. İkinci sıradaki takımla arasında çok fazla puan farkının olmasından dolayı böyle bir şansları kesinlikle söz konusu değildir. Ancak üçüncülüğü koruyabilmek için Zalgiris karşısında bol sayı bulacaklarını düşünüyorum. İki ekibin kaliteleri kesinlikle birbirlerinden çok farklı. Ev sahibi kulübün kadrosu çok daha iyi. Lietkabelis ise sayı bulma konusunda genel manada çok fazla sıkıntıya sahip değil. Bu durum mücadelenin üst biteceğini gösteriyor.
 
Üst