Öneri Wurzburg - Niners Chemnitz Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
24
0
Wurzburg - Niners Chemnitz.png

Wurzburg - Niners Chemnitz basketbol iddaa tahmini 1 olacaktır. Güç dengesi bakımından birbirilerine yakın olan iki ekibin mücadelesinde Wurzburg, ev sahibi olmuş olmanın verdiği avantaj sayesinde galibiyete daha yakın taraf olarak dikkat çekiyor.

Wurzburg Galip Gelecektir

Wurzburg, bu sene ligden istenen performansı tam olarak ortaya koymuş değil. Çıkmış olduğu 31 maçta 9 kere galip gelebildiler. Bunun yanı sıra tam 22 maçı kaybettiler. Bulmuş oldukları toplam sayı ise 2425 oldu. Ligin 15.sırasında bulunuyorlar. Genel manada kadro kalitelerinin çok güçlü olmadığını rahatlıkla ifade etmek lazım. Oynamış oldukları son 3 maça baktığımız zaman bunların tümünde mağlup oldular. En son galibiyetlerini ise Bamberg karşısında 21 Nisan tarihinde 4 sayılık farkla almasını bildiler. Bu açıdan bakıldığı zaman işleri çok kolay görünmese de, özellikle rakiplerinin kötü olması, galibiyete daha yakın taraf olduklarını bizlere gösteriyor.
Niners Chemnitz için de benzer şeyleri söylemek lazım. Rakiplerine göre 1 maç fazlaları söz konusudur. Toplam galibiyet sayısı ise 11 olarak karşımıza çıkıyor. Tam 21 defa mağlup oldular. Wurzburg ile kıyaslandıkları zaman, öne çıkan istatistiki veri ise daha fazla sayı yemeleri. Çünkü potalarında 2805 sayı gördüler. Ligin 14.sırasında bulunuyorlar. Tüm bu istatistikleri alt alta koyduğumuz zaman ev sahibi takımın galip gelmeye daha yakın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
22 Kas 2021
1
0
Size katılıyorum. Gelecekteki tahminlerde daha fazla ayrıntı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim ;)
 
Üst