Öneri Wolverhampton - Brighton Maç Tahmini

3 May 2021
40
1
Wolverhampton - Brighton.png

Wolverhampton - Brighton mücadelesi bu hafta oynanacak olan İngiltere ligi mücadeleleri arasında yer alıyor. Amaçsız olan iki takımın karşılaşmasının berabere biteceğini düşünüyorum.

Beraberlik İhtimali Ağır Basıyor

Wolverhampton kadro kalitesine rağmen bu sene kötü bir performans göstermedi. Takım ligde, 34 maç sonrasında 11 galibiyet almasını bildi. Aynı zamanda 9 kere de beraberlik elde etti. 14 maçtan mağlubiyetle ayrıldı. 33 gol atan ekip, kalesinde ise 46 tane gol gördü. 42 puanla 12.sırada yer alıyor. Kulüp bu sene hiçbir şekilde istikrarlı sonuçlar almamasıyla dikkat çekiyor. Bundan dolayı hangi maçta nasıl bir performans ortaya koyacağı kesinlikle net bir biçimde bilinmiyor. Neto, Marcal ve Johnny bu maçta forma şansı bulamayacaklar. Ancak Semedo ve Moutinho gibi takımın önemli oyuncuları sahada olacaklar.
Brighton ise Leeds maçında gösterdiği iyi performans ve elde ettiği galibiyetin sonrasında uzun bir aradan sonra 3 puan almasını bildi. Bu yıl 8 kere rakiplerini alt eden takım, 13'er defa beraber kaldı ve yine aynı sayıda mağlubiyet gördü. 35 gol atmasına karşılık kalesinde ise 39 gol gördü. Deplasmanda oynayacakları maçta işleri çok kolay değil. Ancak iki ekibin durumlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman düşme korkusundan uzak olan takımların yenişemeyeceklerini düşünüyorum. Bunun sonrasında mücadelenin beraberlikle bitmesi çok yüksek bir ihtimal olarak dikkat çekiyor.
 
Üst