Bilgi Trabzonspor Tarafından Fode Koita Açıklaması Geldi

3 May 2021
30
0
Süper Lig bitimine az kala Trabzonspor ile Fode Koita’nın protokol imzaladığı iddiasına ilk resmi yalanlama geldi. Adı sık sık transfer ile gündeme gelen Fode Koita son olarak Trabzonspor ile anılmıştı. Son dakika gelişmesi olarak, Trabzonspor internet sitesi üzerinde yaptığı açıklamada, iddiaların gerçekliği yansıtmadığını belirtti.
Fode Kotia İddiasına Resmi Yalanlama Geldi
Gündemi transfer olan ekipte, bir iddia da Fode Kotia hakkında geldi. Yapılan bir habere göre Fode Kotia’nın Trabzonspor ile ön protokol imzaladığı öne sürüldü. Taraftarlar tarafından heyecanla karşılanan olay, çok geçmeden Trabzonspor tarafından yalanlandı.
Kasımpaşa’da başarılı bir grafik çizen Fode Kotia, sezon bitmeden büyük takımlar ile anılmaya başladı. Son olara gündeme bomba gibi düşen Trabzonspor ile Fode Kotia protokol imzaladı iddiası, pek çok kişiye şaşkınlığa uğratmıştı. Bu olayın ardından son dakika açıklaması geldi.
Trabzonspor Tarafından Fode Koita Açıklaması Geldi .png

Trabzonspor’un Süper Lig Mücadelesi
Süper Lig şampiyonluk sırasında 39. Hafta itibari ile 4. Sırada tamamlayan Bordo Mavili ekip, bir yandan Süper Lig’i en iyi şekilde bitirmek için mücadele ederken bir yandan da transfere yoğunlaşmış durumda. Halik Akbunar transferinde ısrarcı olan Trabzonspor, transferi erken bitirmeye yoğunlaşmıştır.
Trabzonspor resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan ifade de Kasımpaşa futbolcusu olan Fode Kotia iddiası yalanlandı. Açıklamada, Fode Kotia haberinin gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, taraftarlarını ve kamuoyunu bilgilendirdi.
 
Üst