Öneri Telekom Bonn - Braunschweig Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
20
0
Telekom Bonn - Braunschweig.png

Telekom Bonn - Braunschweig basketbol maçı, Almanya Basketbol liginde haftanın önemli karşılaşmalarından birisi olarak dikkat çekiyor. İki ekip de ligin bitmesine çok kısa bir süre kala play off biletini almak istiyorlar. Ev sahibi takımın buna daha yakın olduğunu söylemek lazım.

Telekom Bonn Galip Gelir

Telekom Bonn bu sene ligde oynamış olduğu 32 maçın sonunda 12 defa galip geldi ve 20 kere mağlup oldu. 2639 sayı bulan takım 2703 sayı yedi. Averajı bundan dolayı eksi 34 olarak dikkat çekiyor. Eve sahibi kulübün oynamış olduğu son maçlara baktığımız zaman 3 mağlubiyet ve iki galibiyet aldığını görmekteyiz. Frankfurt ve Niners karşısında gülen ekip, son olarak Merlins deplasmanından eli boş dönmüştü.
Braunschweig ise an itibariyle ligin 9.sırasında bulunuyor. 14 galibiyet ve 18 mağlubiyetleri var. Rakibiyle karşılaştırma yaptığımız zaman averajının çok daha kötü olduğunu görmekteyiz. Bir üst sıraya yükselebilmek için bu müsabakayı kesinlikle kazanmak zorunda.
Rekabet geçmişine baktığımızda iki takımın karşı karşıya geldiği 5 maçta Telekom Bonn ekibinin mutlak bir üstünlüğü söz konusudur. Son onanan 5 müsabakada takım, 4 defa galip gelmesini bildi. Braunschweig ise bu maçlardan sadece 1 tanesini kazanabildi. Telekom Bonn, özellikle kendi evinde daha iyi bir performans ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra daha az sayı yemeleri bir avantaj.
 
Üst