Öneri Sheffield Utd - Crystal Palace Maç Tahmini

3 May 2021
20
0
Sheffield Utd - Crystal Palace.png

Sheffield Utd - Crystal Palace mücadelesi 2 olur. Ev sahibi takımın ligden düşmüş olması ve deplasmanda mücadele edecek Crystal Palace ekibinin kadro kalitesi düşünüldüğü zaman müsabakanın 2 biteceğini düşünüyorum.

Crystal Palace Maçı Alır

Sheffield Utd, bu sezonun en zayıf takımı olarak dikkat çekti. Hatta ligin başlarından beri birçok futbol otoritesi takımın kümede kalamayacağını açık bir biçimde ortaya koyuyordu. Gelinen süreçte bundan dolayı ortaya çıkmış olan tablo çok da şaşırtıcı değil. Bu sene kulüp sadece 5 kere kazanmasını bildi. Bunun yanı sıra 2 defa berabere kaldılar. 27 mağlubiyetle ligin en çok yenilen takımı unvanına sahipler. Atmış oldukları gol sayısı ise sadece 18. Bunun da ligde bir rekor olduğunu hemen ifade etmek lazım. Kalelerinde 60 gol gördüler. 17 puanla son sıradalar. Haftalar önce ligden düşmeleri kesinleşmiştir.
Crystal Palace daha derli toplu bir görüntü çizmesine rağmen ligin amacı olmayan takımlarından birisi. Yapmış olduğu son 3 maçı da kaybettiler. 38 puanları var. Düşme hattının en üstteki ekibinin 27 puanda olduğu düşünüldüğü vakit ligde kalmaları kesinlikle garantilenmiş durumda. Bundan dolayı daha rahatlar. Üstelik kadro kaliteleri rakiplerine göre çok iyi. Bu yüzden deplasmanda da olsa yapacakları maçı kazanacaklarını ve hanelerine 3 puan yazdıracaklarını düşünüyorum. Bu müsabaka 2 olarak sona erer.
 
Üst