Bilgi Şampiyonlar Ligi Yarı Finali Öncesi Sürpriz Ziyaret

3 May 2021
26
0
Manchester City – PSG maçı öncesinde, PSG kampına sürpriz bir ziyaret yapan Sir Alex Ferguson tarafını belli etti. Manchester United’ın eski ve efsanevi teknik direktörü Sir Alex Ferguson, ezeli rakibi Manchester City’e karşı yarı final mücadelesi verecek olan PSG kampını ziyaret ederek, PSG teknik direktörü ile sürpriz bir yemek yedi.
Sir Alex Ferguson’dan Beklenmeyen Hamle
Yıllarda Manchester United teknik direktörlüğünü yapan Sir Alex Ferguson, PSG teknik direktörü ile Şampiyonlar Ligi yarı finali öncesi yemek yemesi akıllara, PSG teknik direktörü taktik mi alıyor sorusunu getirdi.
Manchester City – PSG maçı öncesi 1 saat 20 dakika süren yemekte, PSG teknik direktörünün Manchester City ile ilgili tavsiyeler aldığı konuşuluyor. İki güçlü takım da bir üst tura çıkmak için elinden geleni yaparken Sir Alex Ferguson’un hamlesi herkeste şaşkınlık yarattı.
Şampiyonlar Ligi Yarı Finali Öncesi Sürpriz Ziyaret.png

Şampiyonlar Ligi Yarı Finali Heyecanı
En iyi takımların belirlendiği Şampiyonlar Ligi turnuvasında final heyecanı, futbol severleri sarmış durumda. Yılın en çok beklenen futbol olaylarından biri olan Şampiyonlar Ligi finalinde yer alabilmek için yarı finalde Manchester City ve PSG karşı karşıya gelecek.
İlk maçta PSG’yi 2-1 yenen Manchester City, kendi evinde oynadığı maçta avantalı taraf olarak görülmektedir. Ancak, PSG Şampiyonlar Ligi deneyimi ile maçı ve skoru lehine çevirerek bir üst tura da çıkabilir.
 
Üst