Bilgi Salih Uçan’dan Döneceğim Mesajı

3 May 2021
24
0
Alanyaspor’un başarılı oyuncusu Salih Uçan, Kasımpaşa ile yapılan maçta yüzünden yaralanmıştı. Süper Lig’in 39. Haftasında Kasımpaşa Alanyaspor karşılaşmasında sahaya çıkan oyuncu, yüzüne aldığı darbe sonucu oyuna devam edemeyerek hastaneye kaldırılmıştı. Başarılı bir ameliyat geçiren Uçan, taraftarlara döneneceğim mesajı ile sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.
Salih Uçan’ın Elmacık Kemiklerinde Kırık Meydana Geldi
Süper Lig karşılaşmaları sırasında Alanyaspor oyuncusu olarak ilk 11’de başlayan deneyimli oyuncu, daha ilk dakikalarda yüzüne aldığı darbe ile yerlere yığılmıştı. Sağlık ekiplerinin müdahalesi soncu oyuna devam edilemeyeceği anlaşılan oyuncu kırık şüphesi ile hastaneye kaldırıldı.
Hastanede yapılan tetkikler ardından elmacık kemiklerimde kırıl olduğu tespit edilen Salih Uçan, Doç. Dr. Zeynep Sevim tarafından ameliyata alındır. Başarılı bir ameliyat geçiren uçan, destek mesajlarına karşı kayıtsız kalmadı.
Salih Uçan’dan Döneceğim Mesajı .png

Endişelenen Alanyaspor taraftarlarının mesajlarına sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile teşekkür ederek, durumunun iyi olduğunu belirtti.
Yeşil Sahalara Geri Döneceğim
Salih Uçan yaptığı açıklamada, sağlık durumu ve geçirdiği ameliyat hakkında “operasyonum gayet başarılı bir şekilde geçti” derken destek mesajlarına da teşekkür etmeyi unutmadı. Yeşil sahalara en kısa zamanda döneceğini belirten başarılı futbolcu, elinden gelenin en iyisini yapacağına dair söz verdi.
Alanyaspor takımının en başarılı oyuncularından biri olan Uçan’ın ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı belli olmasa da kısa sürede dönmesi beklenmektedir.
 
Üst