Bilgi Robin Van Persie’nin Yeni Takımı Belli Oldu

3 May 2021
20
0
Futbolu bırakan Robin Van Persie, kariyerine teknik direktör olarak devam etmektedir. Önümüzdeki sezon Hollanda’nın Fenenoord U16 takımında görev almaya başlayacak olan deneyimli oyuncu, U16 takımının ve oğlu Shaquell Van Persie’nin başarılarına yardımcı olacaktır.
Robin Van Persie Teknik Direktörlük Kariyerine Başlıyor
Bir dönem Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’de oynayan deneyimli oyuncu, şu günlerde teknik direktörlük yapmaktadır. Başarılı ve sayısız kupa ile tamamladığı futbol hayatını teknik direktör olarak devam ettirmek isteyen Robin Van Persie, Feyenoord ile kariyerine başlamıştır.
Robin Van Persie’nin Yeni Takımı Belli Oldu.png

Şu an halihazırda, forvet antrenörü olarak görev yapan Van Persie, gelecek sezon gençler ile ilgilenmeye başlayacak. Oğlunun da bulunduğu Feyenoor U16 takımında yardımcı antrenör olmaya hazırlanan Van Persie, yaşadığı başarılara bir yenisini eklemek istiyor.
Fenerbahçe’de oynadığı sırada istediği performansı veremese de dünyanın en bilinen forvetlerinden biri olan Robin Van Persie, şimdilerde bu yeteneğini başkalarına aktarmaktadır.
Robin Van Persie’nin Gelecek Vaat eden Oğlu
Robin Van Persie’nin oğlu Feyenoord takımının parlayan yıldızı olarak, U16 takımında görev almaktadır. Bir süre Fenerbahçe altyapısında da oynayan Shaqueel Van Persie, yetenekleri ile babasının izinden gideceğini kanıtlamaktadır.
2017 yılından bu yana Feyenoord takımının alt yapısında ter döken Shaquell Van Persie, babasından eğitim alarak, futbol hayatına devam edecektir. İkilinin uyumu ve gelişimi ise zaman içerisinde ortaya çıkacak.
 
Üst