Öneri R. Sociedad - Elche Maç Tahmini

3 May 2021
15
0
R. Sociedad - Elche.png

R. Sociedad - Elche maç tahmini 1 olacaktır. Bu sene son derece iyi işler çıkaran R. Sociedad, rakibinin ligdeki durumuna bakmadan onu mağlup edecektir.

R. Sociedad Rahat Kazanır

R. Sociedad seneye çok iyi bir giriş yaptı ve hatta bir dönem şampiyonluk için umutlanmıştı. Ancak gelen kötü sonuçların ardından düşüşe geçti. Buna rağmen ekibin ligin 5.sırasında yer aldığını görmekteyiz. 14 galibiyet, 11 beraberlik ve 9 mağlubiyete imza attılar. Rakip filelere tam 51 gol yollamasını bildiler. Kendi kalelerinde ise gördükleri gol sayısı 35 olarak dikkat çekmekte. 53 puana sahipler. Bir üst sırasında yer alan Sevilla ile bağlantıları kopmuş durumda. Çünkü arada 17 puan gibi kapanması imkansız olan bir fark söz konusudur.
R. Sociedad takımının asıl amacı ligi ilk 6 sıra içinde bitirmek ve bunun ardından gelecek sezonda UEFA Avrupa liginde mücadele etmek. Onlara tehdit oluşturabilecek takım ise Real Betis. Bu yüzden Elche ile yapacakları maça önem veriyorlar.
Elce ise ligin 19.sırasında. 30 puana sahipler. Düşme korkusunu çok yakından hissediyorlar. Aldıkları sonuçlara baktığımız zaman ise kesinlikle bir istikrar söz konusu değil. Son 3 maçında bir galibiyet elde ettiler ve bir müsabakayı beraberlikle tamamlarken diğerinde ise mağlup oldular. Bundan dolayı galip gelmeleri büyük bir sürpriz olacağından mücadelenin 1 olarak biteceğini düşünüyorum.
 
Üst