Duyuru PasoBet Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Axart

Administrator
Sayfa Yöneticisi
12 Mar 2022
96
3
PasoBet Forum Kuralları

KURAL (1)

Forum olmak üzere hangi kanal kullanırsanız kullanın herhangi bir talepte bulunurken daima seviyeli ve saygılı olmalısınız.
Ticket, destek talebi, başvuru konusu, şikayet veya itiraz; amacınız ve içeriğiniz ne olursa olsun bu kurallara dikkat etmek zorundasınız.
İlgili kanal yetkililerine karşı mesafenizi korumalısınız. Size yardımcı olacak birine asla saygısızlık yapamazsınız.
KURAL (2)

CAPSLOCK kullanamazsınız.
Hakaret, küfür veya küçük düşürücü/kötüleyici tutum sergileyemezsiniz.
Her kanalı kendi amacına uygun bir biçimde kullanmalısınız.
Trolling içerikli söylemler veya talepler yasaktır.
Spamming/flooding yapamazsınız. Bir talebi bir kez gönderebilirsiniz.
KURAL (3)

Forumlarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.
KURAL (4)

Forumdaki bir kullanıcıyı bir konuda bilgisi olmadığı veya az bilgisi olduğu için veya bir konuda hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Böyle durumlarda lütfen olaya kibarca yaklaşın.
KURAL (5)

Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.
KURAL (6)

Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.
KURAL (7)

Foruma konunuzu yazdıktan sonra, lütfen forumu yukarılarda tutmak için konu ile alakasız yazılarla eklemeler yapmayınız. Bu tip eylemlerde, forum uyarı yapılmadan silinecektir. İlk mesajınızı dikkatli yazınız, ekleme yapmak isterseniz "düzenle" ile yazınızı düzeltebilirsiniz.
KURAL (8)

Forumda herhangi bir kategoride konu açarken lütfen açıklayıcı ve anlamlı başlıklar kullanınız. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar kullanmak yasaktır. Kullandığınız başlık ne kadar açıklayıcı olur ise konunuzun o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
KURAL (9)

Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkleri paylaşmak yasaktır. Aynı şekilde forum üyelerinden para, uygulama vb şeyleri istemek yasaktır.
KURAL (10)

Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve tamamı büyük veya küçük harf olmamalıdır. Ayrıca mesaj içeriğinin tamamı da büyük veya küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır veya kilitlenecektir.)
KURAL (11)

Forum içerisinde üyelerin birbirleri ile iletişim bilgileri paylaşabilmesi mümkün değildir. Bu durum sadece yönetim onayı ile ve bilgileri talep edilen kişinin kendi rızası ile yönetici aracılığı ile mümkün olabilmektedir. Mucbir bir durum olmadığı sürece genellikle bu gibi paylaşımlar onaylanmamaktadır.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...