Öneri Oklahoma - Sacramento Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
20
0
Oklahoma - Sacramento.png

Oklahoma - Sacramento NBA maçı bu haftanın en çok dikkat çeken mücadeleleri arasında öne çıkmakta. Oklahoma - Sacramento basketbol iddaa tahmini, gerçekleştirilen analizler ve ekiplerin oynadığı diğer maçlar düşünüldüğü zaman 2 olacaktır.

Sacramento Galibiyete Daha Yakın

Phoenix ile yapmış olduğu maç karşısında son derece iyi bir performans gösteren Oklahoma, buna rağmen rakibine yenilmekten kurtulamadı. Özellikle son saniyelerde sayılar bulduğu halde mağlup oldular. Takımın en önemli isimlerinden olan Gilgeous uzun bir süreden beri forma şansını bulamıyor. Onun yokluğunda ise forma Luguentz sahada yer almakta. Bu şansı da çok iyi bir biçimde değerlendirdiğini rahatlıkla ifade etmek lazım. Çünkü deneyimli oyuncu son 4 müsabakada da süre almasını bildi ve 22 sayı gibi bir ortalama yakaladı. Ancak genel sorun takımdan kaynaklı. Çünkü bir aylık dönem içinde oynanan maçlarda takımın aldığı galibiyet sayısı sadece 1. Bu yüzden düşüş içerisine girdiklerini rahatlıkla ifade etmek lazım.
Sacramento ise daha derli toplu bir görüntü çizmekte. Dallas ile oynadıkları maçı farklı bir biçimde ve üstelik deplasmanda olmalarına kazanmasını bildiler. Bunun sonrasında bir seri yakalamış oldular. 5 karşılaşmada elde etmiş oldukları 4 galibiyet kesinlikle dikkat çekici. Delon Wright'ın bu önemli maçta ilk 5 içinde başlaması çok büyük bir ihtimal olarak karşımıza çıkmakta. Yüksek skorun çıkması ihtimaller dahilinde olan maçta Sacramento galip gelecektir.
 
Üst