Öneri Nymburk - Karşıyaka Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
22
0
Nymburk - Karşıyaka.png

Nymburk - Karşıyaka basketbol iddaa tahmini çerçevesinde temsilcimizin deplasmanda galip geleceğini düşünüyorum. Hem kadro kalitesinin çok iyi olması hem de alınan sonuçlar, müsabakanın 2 olarak sona ereceğini gösteriyor.

Karşıyaka Galip Gelir

Karşıyaka bu sene hem ligde hem de Avrupa'da çok iyi işlere imza attı. Türkiye basketbol liginde çıkmış olduğu 29 maçın 21 tanesini kazanan takım sadece 8 kere mağlup oldu. Böylelikle playoff içinde yer almayı hak etti. Bunun yanı sıra basketbolun en saygın organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen FIBA Şampiyonlar liginde de son 8 içerisine kalarak ülkemiz için büyük bir karar kaynağı oldu. Başarısını burada sürdürmek isteyen temsilcimiz, 5 Mayıs gününde karşılaşacağı Nymburk takımı karşısında favori olarak görünüyor.
Organizasyona katılabilmek için İzmir'de kendi evinde playoff maçı yapan Karşıyaka, Happy Casa ile karşı karşıya gelmiş ve bu mücadeleyi galibiyetle tamamlamıştı. Bunun ardından Rusya'da Nizhny kentinde düzenlenecek olan BCL 8'li finale katılmayı hak etti.
Nymburk ise Çek Cumhuriyeti liginde yer alıyor. Oynanan normal sezon sonrasında takım A grubunda zirvede yer almakta. Birçok önemli oyuncusu söz konusu. Bunlar hem ligde hem de Avrupa arenasında takımlarına çok büyük katkı sağladılar. Ancak Karşıyaka ile karşılaştırıldığı zaman özellikle Avrupa deneyimi konusunda biraz daha geri planda kaldıklarını söylemek lazım. Bu yüzden mücadele 2 olur.
 
Üst