Bilgi Mustafa Cengiz Konuşmasını Erteledi

3 May 2021
28
0
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in yarın yapması planlanan basın toplantısı hakkında Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden açıklama geldi. Açıklanan yazıda, Mustafa Cengiz’in yapacağı basın toplantısını iptal etme sebebi belirtilmemiştir.
Galatasaray’ın Gündemi Başkanlık Seçimi
Süper Lig’de şampiyonluk yarışından kopmamak için sahaya çıkan Galatasaray’da iç gündem konusu başkanlık. Mayıs ayının sonunda seçime gidecek olan kulüpte, kimin başkan olacağı büyük merak konusu. Başkanlık adaylığı konusunda adaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Şu anda kadar 3 başkanlık adayı adaylıklarını ve projelerini açıkladı.
Başkanlığa adaylık koyan kişiler; Eski Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Divan Kurulu üyesi Burak Elmas ve Divan Kurulu üyesi Metin Öztürk şeklindedir. Galatasaray’ın şu anki başkanı Mustafa Cengiz ise tekrar adaylık koyup koymayacağı konusunda net bir açıklamada bulunmadı. Yarın yapılması planlanan basın toplantısını ertelenmesi ile de gözler Mustafa Cengiz’in üzerine çevrildi.
Mustafa Cengiz Konuşmasını Erteledi .png

Galatasaray’ın Süper Lig’deki Durumu
Kulüp yönetimi başkanlık seçimi ile ilgili gündem ile meşgulken, Galatasaray futbol kulübü de Beşiktaş derbisi için son hazırlıklarını yapıyor. Ligin 40. Haftasında karşı karşıya gelecek olan iki ezeli rakip arasında kimin kazanacağı Şampiyonluk yarışının gidişatını belirleyecek.
Süper Lig sıralamasında 3. Sıraya yükselen Galatasaray, Beşiktaş karşısında kazanmak için en iyi 11’i oluşturma peşinde. Şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen Sarı Kırmızılı ekipte, tüm gözler derbiye çevrilmiş durumda.
 
Üst