Öneri Milwaukee - Brooklyn Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
38
0
Milwaukee - Brooklyn.png

Milwaukee - Brooklyn Basketbol iddaa tahmini müsabaka sonucu 2 şeklinde bitmesi oldukça yüksektir. NBA mücadelesinde özellikle Brooklyn takımının son maçlarda almış olduğu başarılı sonuçlardan dolayı 2 oynamak mantıklı görünmekte.

Brooklyn Galibiyete Yakın Olan Taraf

Ev sahibi takım oynadığı son maçta Brookly Nets takımını mağlup etti. Ancak bu galibiyeti alırken son derece zorlandığını hemen ifade etmek lazım. Üst üste iki kere galip gelen ekip, bu sonucun sonrasında puan sıralamasında 3. Sıraya kadar yükselmesini bildiler. Bundan dolayı Play off maçlarına katılmaları artık kesinleşti. Hangi takımla oynayacakları çok büyük bir merak konusu. Takımın en çok skor yapan isimleri içinde Giannis öne çıkan oyunculardan birisi.
Brooklyn ise son dönemde bir düşüş içerisine girmiş durumda. Yapmış olduğu ve kendi evinde karşı karşıya geldiği Portland ekibine yenildiler. Bunun ardından deplasmanda oynadıkları Trail karşısında da mağlubiyet aldılar. Buna rağmen özellikle Kevin Durant sayı bulma konusunda çok da zorlanmıyor. Deplasmanda atmış olduğu 42 sayı da bunun en dikkat çekici kanıtlarından birisi.
Milwaukee ile yapacakları maça dair açılmış olan handikapa baktığımız zaman bunun Brooklyn'den yana olduğunu görmekteyiz. Özellikle sayı atma konusunda sıkıntısı olmayan takım, üst üste mağlup olmayacak kadar çok iyi bir takım. Rakibin play off turlarını da garantilemesi düşünüldüğünde mücadelede Brooklyn Nets takımının öne çıktığını düşünüyorum.
 
Üst