Öneri Miami - Dallas Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
38
0
Miami - Dallas.png

Miami - Dallas basketbol iddaa tahmini, bet kuponu yapacak olan kişiler için çok büyük bir önem taşıyor. Son maçlar ve iki takımın sergilemiş olduğu performans düşünüldüğünde mücadele 1 bitecektir.

Miami Daha Şanslı

Miami bu sene iyi sonuçlar almaya devam ediyor. Deplasman mücadelesinde Charlotte takımını yenmesini başardı. Üstelik tam 10 sayılık bir farkla bunu yaptı. Böylelikle üst üste 3 kere galip geldi. Son genel performanslarına baktığımız zaman ise 9 karşılaşmada 7 kere mutlu sona ulaştıklarını görmekteyiz. Bundan dolayı play off için şanslarını yükselttiler. Şu an için potada bulunuyorlar. Ancak bunun adına kesinlikle kayıpsız bir biçimde yollarına devam etmeleri gerekmekte. Takımın en skorer isminin Nunn olduğunu görmekteyiz. Hem Tyler hem de Victor Oladipo sakat olduğundan bulduğu forma şansını çok iyi bir biçimde değerlendirmesini bildi. Ekibe sağlamış olduğu katkı son derece yüksek.
Dallas da iyi giden seride son olarak kendi evinde ligin zayıf takımlarından birisi olan Sacramento ile karşı karşıya geldi. Sürpriz bir sonuçla maçtan mağlubiyetle ayrıldı. Ancak genel tabloda durumları kötü değil. Çünkü 10 müsabakalık serinin ardından 6.sıraya kadar yükselmesini bildiler. Buna rağmen işlerinin çok kolay olduğunu söylemek zor olacak. Takımların büyük öneme sahip olan mücadelede sayı bulmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve ev sahibi takımın galip geleceğini düşünüyorum.
 
Üst