Bilgi Marcelo, Chelsea Kafilesine Katıldı

3 May 2021
28
0
İspanya Madrid, özerk yönetim seçimlerinde sandık görevlisi olarak atanan Real Madrid’in başarılı oyuncusu Marcelo, görevini başka birine teslim ederek Chelsea maçında oynamak için takım ile Londra’ya uçtu.
Marcelo Sandık Görevlisi Olarak Atandı!
Madrid özerk bölgesinde yerel parlamento seçimi, erken seçim kararı ile bugün 4 Mayıs 2021 tarihine yapıldır. Seçim Kurulu kararı ile yedek sandık görevlilerinden biri ilan edilen Marcelo’nun Chelsea maçına katılıp katılmayacağı büyük bir merak konusu olmuştu.
Bugün yapılan seçimde, sabahın ilk saatlerinde sandığa giden Marcelo, görevini 2. Yedek listede bulunan kadın görevliye teslim ederek, görevini devretmiştir.
İspanya ve Brezilya vatandaşı olan Marcelo’nun seçim kurulu tarafından görev verilmesi halinde sandık görevine gitme zorunluluğu vardır. İspanya yasalarına göre sandık görevi alan bir kişi geçerli bir mazeret belirtmediği halde sandık başında yer almaz ise hapis cezası ile karşılaşmaktadır.
_Marcelo, Chelsea Kafilesine Katıldı .png

Real Madrid Chelsea Karşılaşması
Şampiyonlar Ligi yarı final karşılaşmalarında biri olan Chelsea Real Madrid karşılaşması 05 Mayıs Çarşamba günü Türkiye saati ile 21.00’de Londra’da oynanacaktır.
İlk karşılaşması 1-1’lik beraberlik ile biten maçta Marcelo, Real Madrid’in en kilit oyuncularından biridir.
Maç kafilesine son anda katılma şansı yakalayan Marcelo, Real Madrid’in Chelsea karşısında kazanarak, Şampiyonlar Ligi finaline çıkması için ter dökecektir. Yarın oynanacak maçta Şampiyonlar Ligi finaline kimin çıkacağı merak konusudur.
 
Üst