Öneri Liverpool - Southampton Maç Tahmini

3 May 2021
30
0
Liverpool - Southampton.png

Liverpool - Southampton maç tahmini 1 olacaktır. Geçen sene fırtınalar estiren kırmızı beyazlılar, ligin bitimine çok kısa bir süre kala bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılacaklardır.

Maç 1 Olur

Salah ve daha birçok kaliteli oyuncusuyla harika bir kadro oluşturan Liverpool, çok uzun yıllardan sonra geçen sene şampiyon olmasını bildiler. Aynı zamanda UEFA Şampiyonlar ligini de alan takım böylelikle zirveyi görmüş oldu. Ancak bu sene işler onlar için pek de yoluna gitmedi. Birçok kişiye göre bunun iki farklı nedeni vardı. Özellikle sakatlıklar bunun başında gelmekteydi. Takımda direkt olarak forma giyen birçok oyuncu kadrodaki yerini alamadı. Bir diğer neden ise ekibin artık doyuma ulaşması. Alınabilecek tüm kupaları elde etmelerinden dolayı kulübün bir anlamda hedefsiz kaldığını ifade etmek lazım:
Son maçlarda iyi bir performans ortaya koyamayan takımda temsilcimiz Ozan Kabak herkesin merak konusu haline geldi. Oynadığı maçlarda iyi bir oyun ortaya koyan genç futbolcunun, bu mücadelede ilk 11 içinde olması bekleniyor. Liverpool, yaptığı 33 maç sonrasında 15 galibiyet, 9 beraberlik ve 9 mağlubiyet sonrasında 54 puan topladı ve ligin 7.sırasında bulunuyor. Southampton ise ligin rahat takımlarından birisi. Düşme korkuları söz konusu değil. 15.sırada bulunuyorlar. Son 5 maçlarından sadece bir galibiyet çıkardılar. Bundan dolayı deplasmanda yapacakları maçta şanslarının çok yüksek olmadığını ifade etmek lazım.
 
Üst