Öneri Leicester City - Newcastle Maç Tahmini

3 May 2021
30
0
Leicester City - Newcastle.png

Leicester City - Newcastle maç tahmini, ev sahibi kulübün galip geleceği yönündedir. Hem kadro kalitesi hem de ligde bulunmuş olduğu konum, Leicester takımını galibiyete bir adım daha yaklaştırıyor.

Leicester City Maçı Alır

Tilkiler, oynamış olduğu en son karşılaşmada Southampton ile berabere kalmışlardı. Üstelik rakipleri çok uzun bir süre boyunca 10 kişi oynamıştı. Alınan bu sürpriz sonuç kesinlikle takım için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Brendan Rodgers yönetiminde bu sene iyi bir iş çıkaran kulübün elbette şampiyonluk şansı söz konusu değil. Her ne kadar ligde çok rahat bir durumda olsalar da, özellikle üçüncülüklerini kesinlikle korumak istiyorlar.
Leicester City bu sene 34 maça çıktı. Toplamda 19 karşılaşmadan galip ayrılmasını bildiler. Bunun yanı sıra 6 kere berabere kaldılar. Sonuncu sıradaki Sheffield United takımının ardından en az berabere kalan ekip olarak dikkat çekiyorlar. Mağlubiyet sayısı ise 9 oldu. Çağlar'ın çok iyi işler çıkardığı ve Cengiz Ünder'in genellikle fazla forma şansı bulamadığı takım, Manchester United'ın 4 puan gerisinde üçüncü sırada bulunuyor. Newcastle United ise eski günlerinden kesinlikle çok uzak bir görüntü çiziyor. Bu sene ligde kalmaları artık kesinleşti. Ligin 17.sırasındalar. geçtiğimiz hafta mağlup olmuşlardı. Leicester City karşısında galip gelmeleri ya da puan almaları çok zor. Ev sahibi kulüp mücadeleyi kazanır.
 
Üst