Öneri Leeds Utd - Tottenham Maç Tahmini

3 May 2021
32
0
Leeds Utd - Tottenham.png

Leeds Utd - Tottenham maç tahmini, iki olacaktır. İki takımın gerek ortaya koydukları performans gerekse ligdeki hedefleri düşünüldüğü zaman Tottenham takımı kesinlikle galibiyete daha yakın olmasıyla dikkat çekmekte.

Tottenham Amacına Ulaşmak İstiyor

Tottenham, İngiltere liginin en garip takımlarından birisi. Hem ülkenin en iyi forvetlerine ve gol ayaklarına sahip olmaları hem de buna rağmen bir türlü istenilen şampiyonluğun bir türlü gelmemesi dikkat çekiyor. Kane ile son maçında harika işlere imza atan takım, çok uzun bir süre önce şampiyonluk yarışında havlu atmıştı. Farklı bir teknik direktörle çalışan ekip, bu yıl çıkmış olduğu 34 maçın 16 tanesini kazanmasını bildi. 8 kere berabere kaldılar ve 10 defa da mağlup oldular. 56 puanları var.

Tottenham takımı ilk 5 içinde ligi bitmek istiyor. Aksi hal de Avrupa kupalarında mücadele etmeleri kesinlikle söz konusu değil. West Ham United ile aralarında 2 ve Chelsea ile de 5 puanlık bir fark var. Bundan dolayı müsabakaya çok büyük bir önem verdiklerini söylemek lazım. Leeds United ise çok iyi oyun ortaya koymasına rağmen ligde amacı olmayan takımların arasında üst üste alınan iki beraberliğin ardından son mücadelelerini kaybettiler. Ligin 11.sırasındalar ve son derece rahat olduklarını ifade etmek lazım. Karşılaşmada galip gelmeleri ise kesinlikle çok zor. Bu yüzden maç 2 olur.
 
Üst