Öneri LA Clippers - Toronto Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
28
0
LA Clippers - Toronto.png

LA Clippers - Toronto basketbol iddaa tahmini birçok kişi tarafından merak ediliyor. İki ekibin güç dengeleri birbirine yakın olmasından dolayı karşılaşmaya direkt olarak taraf bahsi yapmak yerine skor toplamı oynamak çok daha mantıklıdır. Bu noktada üst seçeneğini değerlendirmek gerekiyor.

LA Clippers - Toronto Maçı Üst Biter

LA Clippers - Toronto arasındaki mücadele Çarşamba günü oynanacak. Karşılaşma Los Angeles kentinde yapılacak. Üst sayı limitine baktığımız zaman bunun 217.5 olduğunu görüyoruz. Los Angeles yapmış olduğu en son 3 müsabakada güçlü rakiplerle karşı karşıya geldi. Bunların tümünü kaybetmiş olmaları onların açısından son derece büyük bir handikap olarak dikkat çekiyor. Bu sonuçların ardından batı grubu içinde dördüncü sıradalar. Play off turlarına kalabilmeleri için bu müsabakayı mutlaka kazanmaları gerekiyor. Yaptıkları son maçlara baktığımız zaman sayı ortalamasının yüksek olduğunu ve 222.7 şeklinde gerçekleşmiş olduğunu görmekteyiz.
Toronto ise daha derli toplu bir görüntü çiziyor. Birçok oyuncusu eksik olduğu halde Lakers takımını deplasmanda mağlup etmesini bildiler. Takımın sayı bulma konusunda hiçbir sıkıntısı söz konusu değil. Hem Lowry hem de Pascal Siakam 30 sayının üstüne çıkmayı başarıyorlar. Bu durum karşılaşmanın nasıl sonuçlanacağına dair ipucu veriyor. 1 ya da 2 gibi taraf beti yapmak yerine mücadele için üst biter demek daha mantıklı olacaktır.
 
Üst