Öneri Hapoel Holon - San Pablo Burgos Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
28
0
Hapoel Holon - San Pablo Burgos.png

Hapoel Holon - San Pablo Burgos basketbol iddaa tahmini çerçevesinde iki ekibin en son oynadıkları maçlar ve son durumları göz önünde bulundurulduğu vakit, Burgos'un daha avantajlı olduğunu rahatlıkla söylemek lazım. 6 Mayıs günü karşı karşıya gelecek ve Holon Toto Arena'da mücadele edecek ekiplerden Burgos'un kazanacağını düşünüyorum.

Burgos Daha Avantajlı

İsrail takımı bu sene iyi işlere imza attı. Ancak karşı karşıya geldiği rakiplerinin çok güçlü olduğunu ifade etmek zor. Aynı zamanda hem normal sezon içerisinde hem de ilk 16 turu içinde zayıf ekiplere karşı mücadele ettiler. Buna rağmen hak etmiş olduğu yere yani son 8 turu içerisine gelmeyi kesinlikle başardılar. Fakat birçok kişi bunun sonrasında takımın daha çok ilerleyebileceğini kesinlikle düşünmüyor.
Çeyrek final maçında oynayacakları Burgos ise geçen sene basketbol şampiyonlar liginde mutlu sona ulaşmasını bilmiş ve şampiyon olmuştu. Bunu bu yıl da yapmak istiyorlar. Ancak karşı karşıya kalmış oldukları Covid sorunundan dolayı bazı oyuncularının oynaması çok kolay görünmüyor. Buna rağmen şanslı olduklarını düşünüyorum. Hapoel, bu sene yaptığı 6 iç saha karşılaşmalarının tümünü kazanmasını bildi. San Pablo ise 5 deplasman karşılaşmasından 4 tanesini kaybetti. Burgos, sahip olduğu kadro kalitesi ve geçen yılın şampiyonu olarak bu mücadeleyi kazanmaya daha yakın takım olarak dikkat çekiyor.
 
Üst