Bilgi Galatasaray Büyük Zarar Gördü!

3 May 2021
32
0
Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat, Galatasaray seçimi hakkında konuştu. Seçim gündeminde eski başkanlardan Ünal Aysal’a yüklenen Polat, başkanlığın eski önemini korumadığını belirterek başkanlığa adaylığını koyduğu yönündeki iddiaları yalanladı. Sabah Gazetesi’ne verdiği demeçte, yaptığı çarpıcı açıklamalar ile Galatasaray gündemi hakkında açıklamalarda bulundu.
İdari İbrasızlık Galatasaray’a Büyük Zarar Verdi
Eski Galatasaray başkanı Adnan Polat, yeni seçim gündeminde Sabah Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Aday olacağı yönündeki iddialar hakkında konuşan Polat, Galatasaray Başkanlığı ve eski başkanların yönetimleri hakkında da konuştu. Başkanlık yaptığı dönemde, ibrasızlık sorunu yaşanmasının ardından kulübün başkanlık prestijinin yara aldığını ifade eden Polat, başkanlık makamının eski gücünü korumadığını ifade etti.
Galatasaray’ın başkanlık seçiminde gün sayılırken, başkan adaylarının kim olacağı büyük bir merak konusu haline geldi. Akla ilk gelen isimlerden biri olan Adnan Polat, hakkında başkanlık adaylığını koyacağı yönündeki iddiaları yalanladı.
Galatasaray Büyük Zarar Gördü!.png

Galatasaray’da Seçim Heyecanı
Galatasaray, futbolda eski gücünü toplamak için ligde mücadele verirken, kulübün genel gündemini başkanlık seçimi oluşturuyor. Yeni bir başlangıç ile eski gücüne kavuşmak isteyen Galatasaray taraftarlarının gözü ise eski beğenilen başkanlarda.
Eski başkanlardan biri olan Adnan Polat, Galatasaray başkanlığına aday olmayacağını belirterek, üyelerin sert ifadeler ile diğer kulüplere karşı prestijini kaybettiğini belirtti. Konu hakkında ibrasızlık kararının altını çizerek, başkanlık için konuşan dedikoduların aslı olmadığını ifade etmiş oldu.
 
Üst