Öneri Fulham - Burnley Maç Tahmini

3 May 2021
32
0
Fulham - Burnley.png

Fulham - Burnley maç tahmini 1 olacaktır. Ev sahibi takımın çok küçük de olsa ligde kalma şansı devam ediyor. Evlerinde yapacakları bu maçta varlarını yoklarını ortaya koyarak galip gelmeye çalışacaklarını tahmin ediyorum.
Fulham Kazanır

Fulham, İngiltere Premier liginin en köklü takımlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Ancak son yıllarda tam anlamıyla asansör takım haline gelmiş durumdalar. Lige olan katkıları çok düşük. Bu yüzden iyi kadro kuramıyorlar ve genellikle Premier ligde kalmak için mücadele ediyorlar. Bu sene de benzer bir durum ortaya çıkmış durumda. 5 galibiyet, 12 beraberlik ve 17 mağlubiyet gibi son derece kötü bir performans ortaya koydular. Bunun yanı sıra bulmuş oldukları gol sayısı da sadece 25 olarak dikkat çekmekte. Yedikleri ise 45. Averajları eksi 20. Puanları ise 27 olarak karşımıza çıkıyor.
Takımın ligde kalması kesinlikle mucizelere bağlı. Çünkü bir üst sıradaki ekip ile arasında 9 puanlık bir fark bulunuyor. Geriye 4 maçın kaldığı düşünüldüğünde alt lige gitmeleri olasılıkların arasında ağır basmakta. Ancak buna rağmen önlerine gelmiş olan bu son şansı iyi bir biçimde kullanabileceklerini düşünüyorum.
Brunley ise 36 puanlı takımlardan birisi. Yüzde 90 ihtimalle ligde kalacaklarını düşünüyorum. Son 5 maçında 4 galibiyet alabildiler. Bundan dolayı deplasmanda yapacakları mücadeleden 3 puan ile dönmeleri bana göre çok zor olacak.