Öneri Detroit - Charlotte Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
28
0
Detroit - Charlotte.png

Detroit - Charlotte basketbol iddaa tahmini analizlerine göre karşılaşmanın deplasman takımı tarafından kazanılma ihtimali çok daha yüksek olmasıyla dikkat çekiyor. Bu müsabaka 2 olur.

Charlotte Deplasmanda Kazanır

Normal sezon maçında iki takımın mücadelesi oldukça heyecan verici olacak. Detroit son olarak kendi evinde yapmış olduğu maçta Orlando ile mücadele etmiş ve karşılaşmayı kaybetmişti. Takımda kötü gidişat devam ediyor. Çünkü son 4 maçta sadece tek bir defa galip gelebildiler. Atlanta ise yendikleri tek takım oldu. Back to back oynamaları bekleniyor.
Charlotte takımı da son karşılaşmasını mağlubiyetle kapatmıştı. Ligin güçlü temsilcilerinden birisi olarak dikkat çeken Miami karşısında 121 - 111 gibi bir skorla mağlup olmuştu. Özellikle çember altında çok da iyi bir mücadele ortaya koyamadıklarından dolayı karşılaşmayı kaybetmişlerdi. Fakat bu hafta Detroit karşısında daha iyi bir oyun ortaya koyacaklarını düşünüyorum. İki ekibin arasında bu sene oynanan son maçta Charlotte başarılı olmuştu. Hatta toplamda 204 sayı atılmıştı. Genellikle bu yıl oyuncularını dinlendirerek oynatan Charlotte, daha diri ve güçlü görünmekte. Birçok yeni oyuncusuna da şans tanımasını bildiler. Pistons takımının sezon içinde herhangi bir hedefinin olmaması karşılaşmanın nasıl biteceğine dair bize çok büyük bir ipucu veriyor. Play off amacına sahip olan Charlotte, bu karşılaşmayı çok kolay olmasa da kesinlikle kazanacaktır.
 
Üst