Öneri Cleveland - Phoenix Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
40
1
Cleveland - Phoenix.png

Cleveland - Phoenix basketbol iddaa tahmini üsttür. İki takımın yapmış olduğu maçlara baktığımız zaman sayı bulma konusunda sorunla karşılaşmamaları, müsabakanın üst olarak bitmesi anlamına geliyor. Bunun için belirlenmiş olan handikap limiti ise 215.5 olarak karşımıza çıkmakta.

Bol Sayı Olur

3 sene önce şampiyon olan ve bunun ardından birçok oyuncusuyla yollarını ayıran Cleveland, son dönemde almış olduğu kötü sonuçlarla dikkat çekiyor. Takım en son olarak Miami karşısında kötü bir oyun ortaya koyduğunu gördük. Bunun sonrasında 124 - 107 gibi bir skorla sahadan yenik ayrıldılar. Temsilcimiz Cedi Osman, yükselen performansını bu maçta da ortaya koydu ve karşılaşmada tam 15 sayı atmasını bildi. 11 asit ile 7 ribaunt sergiledi. Böylelikle takımın değişmeyen isimlerinden birisi olma yolunda büyük bir adım attı. Skora katkı yapan bir diğer isim ise Kevin Lose oldu.
Rakip Phoenix Suns kesinlikle çok iyi oyunlar ortaya koymasıyla dikkatlerden kaçmıyor. Başarılı takım zorlu olarak tanımlanan üst üste oynadığı 7 müsabakadan alnının akıyla çıktı ve bunların tam 5 tanesini kazanmasını bildi. Sayı bulma konusunda herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmıyorlar. Sezonun ilk yarısında iki ekip arasında oynanan maça baktığımız zaman Phoenix takımının kazanmış olduğunu görüyoruz. 119 - 113 biten müsabakada bolca sayı olmuştu. Bu durum mevcut maçın da üst olacağını göstermekte.
 
Üst