Öneri Cadiz - Huesca Maç Tahmini

3 May 2021
32
0
Cadiz - Huesca.png

Cadiz - Huesca maç tahmini merak edilirken, bunun deplasman galibiyetine çok yakın olduğunu hemen ifade etmek lazım. Özellikle ev sahibi takımın bir hedefinin olmamasından dolayı Huesaca bu zorlu deplasmandan evine 3 puanla dönecektir.
Karşılaşmayı Huesca Kazanır

Cadiz bu sene ligin orta sıra takımlarından birisi olmuş durumda. Düşme ya da Avrupa liglerine katılma gibi bir durumu söz konusu değil. Bundan dolayı maçlarına hiçbir stres ve baskı olmadan çıkıyor. Granada ile yapmış olduğu mücadeleyi tek golle kazanmasını bildiler. Espino, Huesca maçında biten cezasının ardından forma giyecek. Ancak Fernandez, Sanchez ve son olarak Perea sakatlanmalarından dolayı takımlarını yalnız bırakacak. Cadiz, 34 maç sonunda ligde 10 galibiyet, 10 beraberlik ve 14 mağlubiyet aldı. Aynı zamanda 29 gol atarken kalesinde ise 49 gol gördü. 40 puanla 12.sırada.
Huesca ise düşme korkusunu yakından hisseden takımların içinde bulunuyor. Üst üste tam 3 maçta mağlup olmasının ardından ligin iyi ekiplerinden birisi olarak dikkat çeken Real Sociedad ile karşılaştılar ve rakiplerini yendiler. Böylelikle ligde kalma yolunda çok büyük bir adım attılar. Bundan dolayı iki takımın mücadelesinde Huesca ekibinin galibiyete daha yakın taraf olduğunu ifade etmek lazım. Takım ligin 18.sırasında bulunuyor. 34 maç sonrasında 30 puan toplayabildiler. Ligde kalabilmek için bu zorlu maçtan puanlarla dönmeleri şart.
 
Üst