Öneri Brindisi - Sassari Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
40
1
Brindisi - Sassari.png

İtalya basketbol liginin bu hafta oynanacak olan Brindisi - Sassari basketbol iddaa tahmini, takımların genel durumları çerçevesinde 1 olmaya çok daha yakın. Uzun bir süreden beri iyi bir performans sergileyen Brindisi ekibinin karşılaşmada büyük avantaj sahibi olduğunu hemen ifade etmek lazım.

Ev Sahibi Kazanır

Brindisi bu sene ligin en iyi ekiplerinden birisi haline geldi. Normalde ilk 5 hedefi olan takım almış olduğu sonuçların ardından aynı zamanda şampiyonluğun da güçlü adaylarından birisi. Kurmuş olduğu kaliteli kadroyla çok iyi sonuçlar almaya başladılar. Ligde yapmış olduğu maçlar bunun en büyük kanıtı. Şubat ayından beri 7 mücadeleyi üst üste kazanmasını bilen takım, son olarak kendi evinde Vanoli karşısında çok sürpriz bir mağlubiyet aldı.
Buna rağmen ligde ikinci sıradaki yerini korumasını biliyor. 2 maçı eksik olmasına rağmen 19 galibiyet ve 6 mağlubiyetle lider Milano'nun hemen arkasında yer almakta. Bundan dolayı ligde şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi.
Sassari takımı ise ligin 5.sırasında. bu sene ligde 26 maça çıktılar. Bunların 17 tanesini kazanmasını bildiler. 9 defa ise mağlup oldular. 36 puanları var. Aslında rakipleriyle arasında çok büyük bir fark yok. Sadece 2 puan gerideler. Bundan dolayı karşılaşmada zorlayacaklarını ve galip gelmek isteyeceklerini düşünüyorum. Buna rağmen ev sahibi takım galibiyete daha yakın olan taraf.
 
Üst