Bilgi Beşiktaş Borsada Rakiplerine Fark Attı

3 May 2021
38
0
Süper Lig’de zirveye oturan Beşiktaş, yatırımcılarına Borsa’da da kazandırmaktadır. Borsa İstanbul piyasalarında işlem gören Beşiktaş hisseleri yatırım yapanların yüzünü güldürmüştür. Nisan ayı içinde getirisi ile ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray’a yatırım yapanlara oranla daha fazla kazandırmıştır.
Beşiktaş Hisseleri Borsa İstanbul’da Kazandırdı
Süper lig sıralamasında zirveye yerleşen Beşiktaş, rakiplerine borsa piyasalarında da fark atmıştır. Geçtiğimiz nisan ayı içerisinde yüzde 1,08 oranında kazandırması ile Mart ayında yakaladığı istikrarlı gidişatını devam ettirmiştir.
Son dönemde borsada bulunan spor indeksi değer kaybetse de Beşiktaş piyasaları tarihindeki en yüksek getirilerinden birini yakalayarak, yatırımcılarının yüzünü güldürmüştür.
Hem yeşil sahalarda hem de İstanbul Borsa piyasasında başarılı bir performans sergileyen Beşiktaş, spor alanında yatırım yapmak isteyenlerin yeni gözdesi haline gelmiştir. Beşiktaş hisseleri, 2 ay üst üste kazandırması ile borsa piyasalarında yatırımcıların güvenini sağlamıştır.
Beşiktaş Borsada Rakiplerine Fark Attı.png

Beşiktaş’ın Şampiyonluk Yarışı
Süper Lig’in zirvesinde bulunan Beşiktaş, 25 galibiyet, 6 beraberlik ile şampiyonluğa bir adım yakınlıktadır. Başarılı gidişi ile taraftarlarını mutlu eden Beşiktaş, rakipleri ile arasındaki farkı da hem sporda hem de borsada açmaktadır.
Şampiyonluk gelmesi halinde büyük bir gelirin sahibi olmayı planlayan Beşiktaş, borsa piyasasında yatırımcı sayısını da arttırmaktadır. Uzun süre borçlarla uğraşan Beşiktaş, yılbaşından bu yana, borsada yükselen ivmesi ile spor indeksi arasında yatırım yapanları mutlu ederken, kendi kazancını da arttırmaktadır.
 
Üst