Bilgi BB Erzurumspor Eski Teknik Direktörü Özdilek’ten Açıklamalar

3 May 2021
22
0
Eski BB Erzurumspor eski teknik direktörü Mehmet Özdilek, Spor Arena programına çeşitli açıklamalarda bulundu. Çok konuşulan Fenerbahçe BB Erzurumspor maçında Novikovas ve Ricardo Gomes’in tavrı ile ilgili konuşan Özdilek, önemli bilgiler verdi.
Ricardo Gomes ve Novikovas’tan Çok Memnundum!
Süper Lig maç fikstürüne göre oynanan BB Erzurumspor Fenerbahçe karşılaşmasında, BB Erzurumspor’un oyuncularından Ricardo Gomes’in teknik direktör Yılmaz Vural’la olan anlaşmazlığı kameralara yansımıştır.
Teknik direktör Yılmaz Vural, oyuncularından Novikovas’ın da soyunma odasında sinirli tavırlar sergilediğini belirterek, oyuncusu ile arasında olan gerilimi dile getirmişti.
Oyuncular ile Yılmaz Vural arasında yaşanan anlaşmazlıklar, akıllara eski teknik direktör Mehmet Özdilek’i getirmiştir. Spor Arena’ya konuşan Özdilek, oyuncuları hakkında oyuncularımdan çok memnundum açıklamasını yaptı. İkisinin de maç esnasındaki bir karaktere sahip olmadığının altını çizerek, arka planda yaşanan olayların etkisi olabileceğine dikkat çekti.
BB Erzurumspor Eski Teknik Direktörü Özdilek’ten Açıklamalar.png

BB Erzurum Fenerbahçe Maçında Olan Olaylar
Süper Lig’in 39. Haftasında Fenerbahçe’nin ev sahipliği yaptığı maçta 3-1 yenilen BB Erzurumspor’da Yılmaz Vural ile oyuncular arasındaki gerginlik damga vurdu.
Oyuna girmek istemeyen Ricardo Gomes ve oyundan çıktığı için sinirlenen Novikavas arasında yaşanan gerginlik kamuoyuna da yansımıştı. Bu konu hakkında konuşan eski teknik direktör Mehmet Özdilek, ikisinin de transferini yapan eski hocaları olarak daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmadığını dile getirmiştir.
 
Üst