Öneri Barcelona - Obradoiro Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
40
1
Barcelona - Obradoiro.png

Barcelona - Obradoiro basketbol iddaa tahmini 1 şeklinde olacaktır. Bu sene oldukça iyi bir performans sergileyen takımın, galibiyete çok daha yakın olduğunu rahatlıkla ifade etmek lazım.

Barcelona Rahat Kazanır

İspanya basketbol liginin en iyi takımlarından birisi olarak dikkat çeken Barcelona, bu yıl aynı zamanda Euroleague organizasyonun da en iddialı ekiplerinden birisi. Yapmış olduğu play off maçlarının ardından takım son 4 tura kalmasını bildi. Rusya'nın güçlü temsilcilerinden birisi olan Zenit karşısında almış olduğu galibiyetlerin ardından adını final four turuna yazdırdı. Katalan ekibi aynı zamanda kendi liginin de favorileri arasında bulunuyor.
Ezeli rakibi Real Madrid ile büyük bir mücadele içerisine giren takım, onun hemen ardından ikinci sırada geliyor. Galibiyet ve aynı zamanda sayı yüzdesi son derece yüksek. Rakip Obradoiro için ise aynı şeyleri söylemek çok zor. 19 takımın yer aldığı ligde toplamda aldığı 11 galibiyetin ardından 14.sırada bulunuyor. Ekibin en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi özellikle deplasmanda sayı ve galibiyet bulmakta çok büyük zorluklar yaşaması. Aynı zamanda ligden düşme gibi bir derdi de söz konusu değil. Avrupa kupalarına da katılmayan takımın hiçbir hedefi yok. Bu durum karşılaşmalara motive olmalarını kesinlikle çok zor bir hale getiriyor. Bu yüzden Obradoiro ekibinin Barcelona karşısında hiçbir şansı söz konusu değil. Ev sahibi takım mücadeleyi kazanacaktır.
 
Üst