Barcelona maçı öncesi Galatasaray cephesinden iddialı sözler

Axart

Administrator
Sayfa Yöneticisi
12 Mar 2022
96
3
567a833fd4c946dea219de8e4d5fa891.jpg


Nihat Kırmızı, 17 Mart Perşembe günü Barcelona ile oynayacakları kritik UEFA Avrupa Ligi son 16 turu rövanş maçını yorumladı.

Barcelona'yı elemek istediklerini söyleyen Kırmızı, "Perşembe günü oynayacağımız Barcelona maçında muhakkak turu geçen taraf biz olmak istiyoruz. 90 dakika, belki 120 dakika veya penaltılarda turu geçmek için elimizden geleni yapacağız. Turu geçme şansımızı yüzde 51 olarak görüyorduk. Tabi İstanbul’a avantajlı geldiğimiz için şansımızı yüzde 55-60'a çıkardık." ifadelerini kullandı.
Domenec Torrent'e güven tam


Nihat Kırmızı, Fatih Terim'in yerine getirilen Domenec Torrent'e güvendiklerini ve İspanyol çalıştırıcının iyi bir teknik direktör olduğunu söyledi.

"Torrent, takımın başına geldiğinden beri iyi hava kattı. Daha önce maçlarda 2-0 önde olmamıza rağmen karşılaşmayı berabere veya yenik duruma düşüyorduk. Şimdi ise sonradan maçı çevirebiliyoruz. Bunları görünce Torrent'in iyi teknik adam olduğunu görüyoruz."

Derbiyi yorumlayan Nihat Kırmızı, "Beşiktaş maçına Aslanlar gibi çıkıp oynadık. 90 dakika oynadık ve kapandı. Artık yolumuza bakıyoruz. Beşiktaş tarafı içinde aynı şey geçerlidir" dedi.
 
Üst