Öneri Barcelona - Atl Madrid Maç Tahmini

3 May 2021
14
0
Barcelona - Atl Madrid.png

Barcelona - Atl Madrid maç tahmini, aynı zamanda ligin kaderini de etkilemesi açısından çok büyük bir öneme sahip. Haftalardan beri şampiyonluk kovalayan Katalan temsilcisi, galip gelmesi, durumunda ligin zirvesine yerleşecek. Bundan dolayı mevcut fırsatı çok iyi kullanacaklarını ve galip geleceklerini düşünüyorum.
Barcelona Affetmez

Bu sene lige çok kötü bir giriş yapan Barcelona, zirvenin çok uzağında yer almasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Aynı zamanda Şampiyonlar liginde elenmeleri de tepki almalarına neden oldu. Fakat takımın son dönemde hem daha iyi bir oyun ortaya koyduğunu hem de toparlandığını görüyoruz. Bunda da şüphesiz ki Messi'nin çok büyük bir katkısı var. Takımda kalmak için maaşında indirim yapacağını söyleyen oyuncunun bu açıklaması moralleri yeniden yükseltmiş durumda.
Barcelona bu sene 23 galibiyet, 5 beraberlik ve 6 mağlubiyetin sonrasında 74 puan topladı. Ligin üçüncü sırasında bulunuyor. İkinci Real Madrid ile aynı puana sahipler. Rakipleri ise zirvede yer alan Atletico Madrid. Çok uzun yıllardan beri Simone ile yoluna devam eden Atletico ise bu sene mutlaka şampiyon olmak istiyor. Ancak yaşanan puan kayıpları ve aradaki farkın kapanması moral bozukluğuna yol açmış durumda. Rakibi Barcelona ile arasında sadece 2 puanlık bir fark kaldı. Deplasmanda oynayacakları maçtan galibiyetle ayrılmaları neredeyse imkansız. Bu yüzden maç sonucu 1 olur.
 
Üst