Öneri Aston Villa - Man. Utd Maç Tahmini

3 May 2021
14
0
Aston Villa - Man. Utd.png


Aston Villa - Man. Utd müsabakası üst sıraları son derece yakından ilgilendirmesiyle dikkat çekiyor. Eski günlerinden örnekler sunarak taraftarlarını mutlu eden kırmızı şeytanların, deplasmanda olmasına rağmen bu maçı rahat bir biçimde kazanacaklarını düşünüyorum.
Man. Utd Galip Gelir

Man. Utd bu sene, çok uzun bir aradan sonra iyi işlere imza atıyor. Kurmuş olduğu iyi kadronun meyvelerini toplamaya başladılar. Öncelikle Avrupa mücadelesine baktığımız zaman UEFA Avrupa liginde karşılaştıkları İtalya'nın güçlü temsilcisi Roma'yı tam 6-2 ile geçtiklerini görüyoruz. Bunun sonrasında ikinci maç için büyük bir avantaj elde ettiler. Bir mucize olmadığı taktirde UEFA Avrupa liginde finale çıkacaklarını söyleyebiliriz.
Takım ligde de iyi işlere imza attı. Uzun süre şampiyonluk mücadelesi içinde yer aldı. Ancak aradaki puan farkının fazla olması, ligi lider bitirmelerinin imkansız olduğunu ortaya koyuyor. Bir maçı eksik olan kırmızı şeytanlar; 19 galibiyet, 10 beraberlik ve 4 mağlubiyet sonrasında ligin ikinci sırasında. Manchester City ile aralarında 13 puanlık bir fark var. Aston Villa karşısında zorlanmadan galip geleceklerini ve puan farkını ise 10'a düşüreceklerini düşünüyorum.
Aston Villa da bu yıl kötü değildi. Eski günlerinden her ne kadar çok uzak olsa da, ligin ortasında yer alıyor. 48 puanla 10.sırasında. herhangi bir hedefi söz konusu değil. Bu maçta kazanmaları ise mucize olur.
 
Son düzenleme:
Üst