Öneri Andorra - Fuenlabrada Basketbol İddaa Tahmini

3 May 2021
40
1
Andorra - Fuenlabrada.png

Andorra - Fuenlabrada basketbol iddaa tahmini, iki takımın son maçlarına bakıldığı zaman ev sahibi ekibin daha ağır bastığı sonucunu ortaya koyuyor. 6 mayıs günü oynanacak olan mücadele 1 olur.

Andorra Daha Şanslı

Andorra bu sene ACB liginde çıkmış olduğu 30 maçta 12 galibiyet ve 18 mağlubiyet aldı. Geçtiğimiz dönemlere baktığımız zaman çok da iyi bir performans göstermediğini söylemek lazım. Ligde şu an için amacı olmayan takımların içerisinde yer almakta. Genel galibiyet yüzdesi 33 iken iç sahada ise bunun yüzde 40 olduğunu görmekteyiz. Yani kendi evinde ortaya koymuş olduğu performans daha iyi. Aynı zamanda attığı sayı ortalaması da yüzde 77 olarak dikkat çekmekte. Yediği sayılar ise yüzde 76 olarak karşımıza çıkmakta.
Fuenlabrada ise lig sıralamasında Andorra takımının hemen altında yer almakta. Rakibine göre daha çok mücadeleye çıktı. Tam 32 karşılaşmada elde etmiş olduğu galibiyet sayısı 11 olarak gerçekleşti. 21 maçta ise mağlup oldu. Genel performansı açık bir biçimde çok daha kötü olmasından dolayı müsabakada 1 ihtimalinin öne çıktığını görüyoruz.
Takımın deplasman karnesi de bunu açık şekilde ortaya koymakta. Çünkü deplasmanda galibiyet yüzdesi sadece 26. Attığı sayı ise 82. Yediği sayının yüzdesi 86'nın üstünde. Tüm bunları alt alta koyup değerlendirdiğimiz zaman ev sahibi takım galibiyete çok daha yakın.
 
Üst