Öneri Alaves - Levante Maç Tahmini

3 May 2021
14
0
Alaves - Levante.png - Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  Alaves - Levante.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  18.5 KB


Alaves - Levante maç tahmini 1 olur. Bu sene beklenen performansı bir türlü gösteremeyen ev sahibi takımın ligde kalması için bu müsabakayı kesinlikle kazanması lazım.
Alaves Maçı Alır

Alaves, lige çok iyi bir giriş yapamadı. Üstelik sahip oldukları kadro kalitesi de düşüktü. Bunun sonucunda üst üste mağlubiyetler de kaçınılmaz bir hal aldı. Aynı zamanda son dönemde yaşanan sakatlıkların ardından kadro kurmada büyük sıkıntılarla karşı karşıya kaldılar. Ligde oynadıkları 34 maçtan almış oldukları galibiyet sayısı sadece 7 olmasıyla dikkat çekiyor. 10 mücadele ise beraberlikle sona erdi. Bunun yanı sıra son sırada bulunan Eibar'ın ardından ligin en fazla yenilen takımı özelliğine sahipler. Çünkü 17 defa mağlup oldular. Takımın gol yollarında da büyük bir problem yaşadıklarını görüyoruz. Rakip kaleye 28 gol yollamalarına rağmen kendi kalelerinde gördükleri 52 golle ligin en fazla gol yiyen ekibi durumundalar. 16.sırada bulunan kulübün 31 puanı var. Düşme hattıyla arasında 1 puan bulunuyor.
Levante ise nispeten daha rahat bir konumda. 38 puana sahipler. Düşme hattından uzaklar. Son 4 maçlarını kaybettiler. Bundan dolayı galip gelmeleri çok büyük bir sürpriz olacaktır. Bu sene La liga'da kesinlikle kalmak isteyen takımın bu maçı zor da olsa kazanacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden müsabaka sonucu 1 olacaktır. Oranın yüksek olması büyük avantajdır.
 
Son düzenleme:
Üst