Bilgi Aaron Bourpendza’ya Galatasaray’a Git Tavsiyesi

3 May 2021
38
0
Süper Lig’de Hatayspor forması ile son sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aaron Bourpendza, büyük kulüplerin dikkatini çekmeye başladı. Süper Lig içerisinde sergilediği başarılı performans ile oynadığı futboldan söz ettiren Aaron Bourpendza, milli takım arkadaşından aldığı tavsiye ile Galatasaray’a yeşil ışık yaktı.
Hatayspor’da Galatasaray’a Adım Adım
Galatasaray ile adı sık sık anılan Aaron Bourpendza, transferi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Süper Lig’de devlerin transfer dönemimde bir numaralı tercihi haline gelen futbolcu, arkadaşı Lemina’nın tavsiyesi ile Galatasaray’a transferi hakkında olumlu bir hava yarattı.
Aaron Bourpendza, Fransız Girondins 4 Ever adlı siteye yaptığı açıklamada, Lemina’ya Galatasaray’ı sorduğunu ve arkadaşından git cevabı aldığını belirtti. Bir süre Galatasaray’da oynayan Lemina ile konuşmasında Galatasaray’ın en iyi seçenek olduğunu belirterek Galatasaray’ı tercih etmesi yönünde tavsiyelerde bulundu.
Aaron Bourpendza’ya Galatasaray’a Git Tavsiyesi.png

Süper Lig Gol Krallığı İçin Elimden Geleni Yapacağım
Süper Lig gol kralı unvanını almaya çok yaklaşan Aaron Bourpendza, lig bitimine kadar bu başarısını korumak için elinden geleni yapacağını ifade etti. Transfer döneminde ise Galatasaray’a gitme olasılığı daha yüksek olarak görülmekte.
Şampiyonluk yarışında Beşiktaş ve Fenerbahçe ile yarışan Galatasaray, kazanmak için mücadelesine devam ederken, bir sonraki sezon için transfer çalışmalarına başlamış durumda. Hatayspor’un gol kralı yıldızını bünyesine katmak isteyen Sarı Kırmızılı ekibe, eski oyuncularında tavsiye desteği de geldi.
 
Üst