Micheal Saylor’dan İddialı Bitcoin Yorumu: Eninde Sonunda!

Corleone

Administrator
Sayfa Yöneticisi
9 Nis 2022
16
0
Micheal Btc Yorumu.jpg
Popüler Bitcoin savunucusu ve MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, dün bir verdiği bir röportajda, , Bitcoin (BTC)’e olan ilginin geçen yıl gözlemlenenden daha fazla ivme kazandığını belirtti.

Bitcoin, bu sorunun çözümü​

Geçen hafta Miami’de düzenlenen Bitcoin 2022 konferansındaki deneyimini de anlatan Saylor, şunları söyledi:

Yorumlar.png
Saylor’a göre, insanların küresel finansal sistemdeki gelişmelere tepkisi, artan enflasyon ve fiat para birimlerinin değerinin düşmeye devam etmesi nedeniyle, hükümete olan güven eksikliğini gösteriyor. Geçen yılki Bitcoin etkinliğinden iki kat daha fazla enerji olduğunu kaydetti ve insanların şu anda dünya ekonomilerini etkileyen yükselen enflasyondan kurtarmak için servetlerini depolamak için çözümler aradıklarını belirtti. Saylor, “Bitcoin bu sorunun çözümü,” diye ekledi. Saylor, Warren Buffett ve Peter Schiff gibi birkaç geleneksel finans uzmanının eleştirilerine bakılmaksızın, eleştirmenler ve bankalar da dahil olmak üzere herkesin eninde sonunda BTC’yi benimseyeceğine inanıyor.

Uzun vadeli yatırımcılar çok daha fazla kazanacak​

Joe Biden yönetimi tarafından kripto para birimi yürütme emrinin yayınlanmasıyla birlikte, büyük yatırımcılar ve JPMorgan, Bank of America, Goldman Sachs ve BlackRock gibi bankalar dijital para piyasasına akın ediyor. Saylor, küresel kripto para piyasasının dün değerinin %4’ünden fazlasını kaybettiğini gören kripto para birimlerinin mevcut düşüşü hakkında yorum yaparak, Bitcoin’in mevcut değerinin uzun vadeli sahiplerine varlıklarını biriktirmek için bir fırsat sunduğunu söyledi ve şunları ekledi:

btc yorum.png
MicroStrategy, Ağustos 2020’den bu yana bir Bitcoin satın alma çılgınlığına girişti ve iki yıldan kısa bir sürede kasasına yaklaşık 130.000 BTC ekledi. BTC’deki büyük cüzdanlara rağmen MicroStrategy, Bitcoin almaya devam edeceğini açıkladı. Saylor, Bitcoin’in büyük bir savunucusu oldu ve insanları varlık sınıfını enflasyona karşı bir korunma olarak benimsemeye çağırdı.​
 
Üst